Listă participanţi



Nume Club/Localitate Categoria Plata
Benkes Jozsef Gheorgheni Masculin 24 km În aşteptare
Pîntea Vlad Valentin Vee Tire Team Masculin 24 km Efectuată
Cristea David Medias Masculin 24 km Efectuată
Cristea Felix Medias Masculin 24 km Efectuată
Cristea Delia Medias Feminin 24 km Efectuată
Jakab Tibor Sepsiszentgyörgy Férfi 24 km În aşteptare
Jakab Tibor Sepsiszentgyörgy Férfi 24 km În aşteptare
Kovacs Norbert Covasna Masculin 24 km Efectuată
Szaniszlo Roland Székelyudvarhely Masculin 24 km În aşteptare
Iana Marius JTI/Brasov Masculin 24 km În aşteptare
szilagyi barna cristuru secuiesc Férfi 24 km În aşteptare
Ambrus Attila Siculus Alpin Club Masculin 24 km Efectuată
Karikas Gabor Siculus Alpin Club Férfi 24 km Efectuată
Seicean Valentin Ciclomed Masculin 24 km Efectuată
Koncz Istvan Siculus Alpin Club / Miercurea Ciuc Masculin 24 km Efectuată
Molnar Akos Sfantu Gheorghe Masculin 24 km Efectuată
Kozma Istvan C.S, Garage Racing Baia Sprie Masculin 24 km În aşteptare
Urzica Vlad Pucioasa Masculin 24 km În aşteptare
Larisa Cobianu Brasov Feminin 24 km Efectuată
Cioc Alexandra ATE Dianthus Medias Feminin 24 km În aşteptare
Szijgyarto Balazs Csikszereda Férfi 24 km În aşteptare
Nagy Lóránt Miercurea-Ciuc Masculin 24 km Efectuată
Duicu Andreea Rasnov Feminin 24 km În aşteptare
Oprea Iunico Bucuresti Feminin 24 km Efectuată
Szabó Győző Maroshévíz Férfi 24 km În aşteptare
Csiszer Zsombor-Ádám Harghita Triathlon Club Férfi 24 km În aşteptare
Sporis Augustin Bucuresti Masculin 24 km Efectuată
Larisa Cobianu Brasov Feminin 24 km În aşteptare
Biculescu Constantin Bucuresti Masculin 24 km Efectuată
Miklós Károly (Karesz) Sfantu Gheorghe Masculin 24 km În aşteptare
Peterfi Arpad Sfantu Gheorghe Masculin 24 km În aşteptare
Razvan Sava Brasov Masculin 24 km Efectuată
Berengea Aurel Sector 3 Masculin 24 km Efectuată
Mihai Babet Brasov Masculin 24 km Efectuată
Antal Barna Sepsiszentgyörgy Masculin 24 km În aşteptare
KOZMA ZOLTAN BRASSO Masculin 24 km În aşteptare
Ilyes Ferenc Kross Team / Odorheiu Secuiesc Masculin 24 km În aşteptare
moise sebastian brasov Masculin 24 km Efectuată
Ferencz Kinga Csíkszereda Feminin 24 km Efectuată
Tamirjan Robert Miercurea-Ciuc Masculin 24 km Efectuată